Sadarbības partneri

Home - Sadarbības partneri

Sadarbība un pakalpojumi

Piedāvājam sadarboties gan atsevišķu projektu ietvaros, gan arī pastāvīgi. Iespējams arī “abonēt dizaineri” – veicot ikmēneša maksājumu un šīs summas ietvaros pasūtīt dizaina darbus.

Projekta vadība – no sākuma līdz beigām un, ja nepieciešams, tiek piesaistīti speciālisti – tekstu redaktors, mākslinieks, fotogrāfs un flash speciālists.

Drukas darbi – sadarbojamies ar digitālās drukas kompānijām un varam piedāvāt draudzīgas cenas drukas materiāliem.

Speciālisti – Brīvzonā apvienojam radošus speciālistus, kas spēj nodrošināt visu nepieciešamo uzņēmējam divdesmit pirmajā gadsimtā. Mūsu komandā ir grafiskais dizaineris, kas atbild par logo un uzņēmuma stila izstrādi, kā arī citiem grafiskiem darbiem un radošu ideju realizāciju, web dizaina speciālists un programmētāji, kas specializējas katrs savā jomā. Piedāvājam arī satura ievadīšanas, redaktora un copywriter-a, kā arī tulka pakalpojumus. Šobrīd mūsu komandai pievienojies arī sociālo tīklu uzturēšanas speciālists.

Darba izmaksas varat saņemt atsūtot īsu aprakstu – izmērs, lpp skaits, vai ir pieejami materiāli (logo vektoros un ilustrācijas) , vai ir skaidra ideja/vīzija, kāds ir termiņš, ja nepieciešams drukāt, tad materiālu skaits.

Ar prieku uzklausīsim Jūsu vēlmes, idejas, sadarbības un, atsevišķos gadījumos, arī daļējus bartera piedāvājumus.

Mēneša labākais piedāvājums

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.