Izstrādājam

Logotips, zīmola izstrāde

Logo ir kompānijas “seja”, tam jābūt unikālam un jāatbilst produktam  Praktisks, grafisks un vienkāršs pēc formas, labs logo pauž īpašnieka paredzēto vēstījumu. Logo jāspēj tikt izdrukātam jebkurā izmērā un, vairumā gadījumu, būt efektīvam arī vienkrāsainam. Labs logo ietver divas lietas: lieliska koncepcija un nevainojama izpilde. Mūsu radošā komanda izstrādās šādu logo un zīmolu Jūsu uzņēmumam.
Apskatīt mūsu radītos logotipus >>


Logotipa izstrāde

Pēc sarunas un atbildēm uz jautājumiem tiek izstrādāti vairāki (2-3)  virzieni, katram vairākas skices. No tiem izvēloties vienu, to attīstām, līdz īstais rezultāts ir sasniegts. Klients saņem visa veida darba failus – jpg, png, svg, vektori pdf, mono un inverse versiju, kā arī krāsu pasi.

450 eur 

Stila grāmata

Tiek izstrādāts vizītkaršu dizains, zīmogs, aploksnes, veidlapas, mapes dizains, diploms/atzinības raksts, prezentmateriāli un e-pasta paraksts.
Kā arī logo lietošana uz attēliem, atļauts/neatļautais lietošanas formāts, fontu izmantošana ikdienas saziņā un maketos.

no 300 eur

Kompaktā Logo izveide

Nosaukums (fonta izvēle) + ikona, atbilstoši nozarei (3 – 7 varianti) bez korekcijām, tiks saņemti visi darba faili.

180 eur

Mājas lapas / SEO / intranets

Mājas lapa sastāv ne tikai no redzamās puses – dizaina, lietošanas ērtuma un paša satura, bet arī no “virtuves”- administratīvā paneļa un SEO funkcijām. Tās radīšanā ir iesaistītas 3 puses –  klients, dizaineris un programmētājs. Svarīgi ir uztvert klienta vīziju un realizēt to, izmantojot dizainera prasmi salikt funkcionālui un pievilcīgu dizainu un progrmmētāja zināšanas un pieredzi.

Mēs veidojam jebkādas sarežģītības mājaslapas, gan veidojot no nulles, plānojot saturu, stilu, dizaina elementus, gan izmantojot templeitus, tos pielāgojot. Mūsu programmētājs ir specializējies wordpress platformā.
Apskatīt mūsu veidotās mājaslapas >>Mājaslapas izveide 

Lai uzzinātu precīzas izmaksas, mums ir nepieciešams saprast vēlamo funkcionalitāti, dizaina īpatnības, valodu skaitu un citas detaļas.

Portfolio tipa lapa no 900 eur
Internetveikals no 2500 eur

Katalogi / skrejlapas / vides reklāma / auto apdruka

Visa veida dizaina un maketēšanas darbi, skrejlapas, plakāti, skatlogu dizaina izstrāde, auto reklāmas apdruka, dažādu perezentmateriālu dizaina izveide. Veidojot dizainu, mēs ievērojam vadlīnijas, ja tādas ir, vai izstrādājam tās no nulles. Mēs sekojam līdzi tendencēm dizaina pasaulē un ieviešam tās, atbilstoši mērķauditorijai.


Skrejlapas / plakāta / web banera izveide

no 90 eur

Bukleta izveide (2 un 3 daļīgs / divpusējs)

no 120 eur

Maketēšanas darbi

30 eur / h

Grafiskais dizains

45 eur/h