Izstrādājam

Logotips, zīmola izstrāde

Logo ir kompānijas “seja”, tam jābūt unikālam un jāatbilst produktam  Praktisks, grafisks un vienkāršs pēc formas, labs logo pauž īpašnieka paredzēto vēstījumu. Logo jāspēj tikt izdrukātam jebkurā izmērā un, vairumā gadījumu, būt efektīvam arī vienkrāsainam. Labs logo ietver divas lietas: lieliska koncepcija un nevainojama izpilde. Mūsu radošā komanda izstrādās šādu logo un zīmolu Jūsu uzņēmumam.


Logotipa izstāde

Logotips, visa veida failu formāti:, jpg, png, svg, pdf.
Tiek izstrādāti vairāki (2-3)  virzieni pēc sarunas ar klientu, katram vairākas skices. No tiem izvēloties vienu, attīstām līdz īstais rezultāts ir sasniegts. Klients saņem visa veida failus, krāsainu un melnbaltu versiju.

No 275 eur 

Logotips + uzņēmuma pamata paka

Papildus logotipam tiek izstrādāti:
krāsu pase, vizītkaršu, mapes, veidlapu, zīmoga un epasta paraksta dizains)

No 315 eur 

Kompaktā Logo izveide

Nosaukums (fonta izvēle) + ikona, atbilstoši nozarei (3 – 7 varianti)

No 90 eur

Mājas lapas / SEO / intranets

Mājas lapa sastāv ne tikai no redzamās puses – dizaina, lietošanas ērtuma un paša satura, bet arī no “virtuves”- administratīvā paneļa un SEO funkcijām. Tās radīšanā ir iesaistītas 3 puses –  klients, dizaineris un programmētājs. Svarīgi ir uztvert klienta vīziju un realizēt to, izmantojot dizainera prasmi salikt funkcionālui un pievilcīgu dizainu un progrmmētāja zināšanas un pieredzi.

Mēs veidojam jebkādas sarežģītības mājaslapas, gan veidojot no nulles, plānojot saturu, stilu, dizaina elementus, gan izmantojot templeitus, tos pielāgojot. Mūsu programmētājs ir specializējies wordpress platformā.Mājaslapas izveide 

Lai uzzinātu precīzas izmaksas, mums ir nepieciešams saprast vēlamo funkcionalitāti, dizaina īpatnības, valodu skaitu un citas detaļas.

Portfolio tipa lapa no 550 eur

Internetveikals no 1400 eur

Katalogi / skrejlapas / vides reklāma / auto apdruka

Visa veida dizaina un maketēšanas darbi, skrejlapas, plakāti, skatlogu dizaina izstrāde, auto reklāmas apdruka, dažādu perezentmateriālu dizaina izveide. Veidojot dizainu, mēs ievērojam vadlīnijas, ja tādas ir, vai izstrādājam tās no nulles. Mēs sekojam līdzi tendencēm dizaina pasaulē un ieviešam tās, atbilstoši mērķauditorijai.


Skrejlapas / plakāta / web banera izveide

no 75 eur

Bukleta izveide (2 un 3 daļīgs / divpusējs)

no 95 eur

Maketēšanas darbi

26 eur / h

Grafiskais dizains

35 eur/h