WordPress iespējas un ieguvumi

Home - Mājaslapa - WordPress iespējas un ieguvumi

WordPress iespējas un ieguvumi

Parasti mājaslapas izstrādi klients uzsāk kopā ar projektu vadītāju, kopīgi plānojot saturu, nepieciešamās funkcijas un izkārtojumu. Tālāk jau sadarbībā ar dizaineriem tiek izveidots pievilcīgs lapas dizains, kuru programmētāji pārvērš funkcionējošā mājaslapā.

Ja mājaslapas saturu klients vēlas papildināt pats, pievienot jaunus tekstus, attēlus vai citu informāciju, mājaslapai nepieciešama satura pārvaldības sistēma. Programmētāji var izveidot jaunu, vai darboties jau ar iepriekš izstrādātu satura pārvaldības sistēmu. Jaunas, individuāli izstrādātas sistēmas izveide ir gan dārgāks, gan laikietilpīgāks process.

Protams, var izmantot jau gatavus servisus, kā WIX, Mozello, Squarespace. Šie servisi izmanto “drag-and-drop” sistēmu, kas ļauj lietotājam bez programmēšanas valodu zināšanām izveidot vienkāršu mājaslapu. Atver, izvēlies tīkamāko sagatavi, ievadi saturu un lieto. Tās ir ērtas vietnes “pirmajai” mājaslapai, bez īpašām prasībām, bez specifiskām funkcijām un ar klasisku dizainu.

Photo by Fikret tozak on Unsplash

WordPress

Ja izvēlamies veidot mājaslapu uz jau izstrādātas satura pārvaldības sistēmas, tad WordPress ir viens no risinājumiem, šī ir viena no populārākajām satura pārvaldības sistēmām pasaulē. WordPress ļauj ērtāk un ātrāk izveidot visa veida sarežģītības un funkcionalitātes lapas – sākot no vizītkartes tipa, portfolio lapas, līdz pat interneta veikalam, apmācību vietnei vai ziņu portālam.

Ērts, mūsdienīgs un daudzveidīgs dizaina templeitu piedāvājums, kur katru no dizainiem ir iespēja individualizēt ar atbilstošu krāsu gammu, ikonām, attēliem, fontiem utt. Plašs funkciju klāsts – fotogalerijas, video atskaņošanas iespējas, dokumentu pievienošana, kā arī dažādas kontaktformas, ziņu publikāciju plānošana, rēķinu un ziņu epastu ērta nosūtīšanas sistēma u.c.

WordPress popularitātes dēļ platforma ir pievilcīga hakeriem, taču mūsdienās hostinga uzņēmumi nodrošina ikdienas backup sistēmu (vietnes failu kopija tiek izveidota katru dienu), kā arī tiek piedāvāti dažādi drošības risinājumi.

Mārketings un SEO. WordPress platforma piedāvā ērtus rīkus mārketingam, SEO un sociālo platformu spraudņus, ērtu sasaisti ar Facebook, Linkedin un citiem tīkliem. Tikpat svarīgi ir tas, ka mājaslapas īpašnieks var sekot līdzi apmeklētāja aktivitātēm vietnē, kā arī rezultātus pārvaldīt Google Analytics kontā.


Uzziniet, vai Jūsu vietni ir vērts veidot
uz WordPress platformas.

Iepazīšanās tikšanās ir bezmaksas!


WordPress ir pievilcīgs uzņēmējam, jo,

  • darbojoties ar dizaina sagatavēm, ir iespēja gūt priekšstatu gan par satura izkārtojumu gan vizuālo izskatu topošai vietnei. Tomēr, dizaina iespējas ir ļoti plašas un divas WordPress lapas nekad nebūs vienādas.
  • šīs platformas iespējas un spraudņi regulāri tiek papildināti un atjaunoti, balstoties uz trendiem un pieprasījumu mājaslapu izstrādes pasaulē.
  • vietni ir ērti papildināt ar saturu un funkcijām laika gaitā uzņēmumam attīstoties.
  • WP ir populārs programmētāju vidū tā iespēju dēļ, tādēļ mājaslapas uzturēšana un papildināšana netiek piesiets vienam speciālistam, ja pēc laika vēlas pamainīt vai attīstīt savu vietni.

Apskatīt Brīvzonas radītās mājaslapas: šeit >>

Cover photo by Fikret tozak on Unsplash